2013. július 30., kedd

Prológus

A nevem Carter Montgomery.18 éves vagyok és élem tini életem.Ám egy dologban különbözöm a többi velem egykorú lánytól: az apám egy maffia szervezet főnöke.Anyám  és én mindent megkapunk amit csak akarunk.De még sem vagyok elkényeztetett.Csupán magyányos.Egy barátom sincsen mivel nem járok suliba, se máshova.A nővéremmel eddig eljárkáltunk egy-két helyre.De ez az idő elmúlt.2 éve megölték.Ő is segített apának de az egyik akció közben lelőtték.Olyan traumaként ért engem, hogy azóta nem szólaltam meg.Így lettem néma.
Mindaddig, amíg egy nap meg nem változott minden...


Itt a prológus...Remélem tetszik.Ha igen komizzatok, hogy legyen-e folyatás!
Angel                                   

2 megjegyzés:

  1. Engem érdekel, de gondolom, mivel tavalyi nem fogod már folytatni :(

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Az ötlet még él bennem, szóval ha akarod akkor folytatom. Ez az első blogom, így egyszer amúgy is megírtam volna, de most itt vagy és olvasnád, úgyhogy lehet belekezdek a fejezetekbe.
      U.I.:Köszönöm, hogy ide is írtál!

      Törlés